Willa Słoneczna Róża

W Willi Słoneczna Róża znajduje się 14 komfortowych pokoi dwu, trzy i czteroosobowych, o podwyższonym standardzie. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z ręcznikami (WC, kabina prysznicowa, umywalka). Na wyposażenie każdego pokoju składają się również: lodówka, Internet Wi-Fi, serwis kawowy (kawa, herbata, filiżanki) czajnik elektryczny oraz telewizor LCD.
Wygodne łóżka małżeńskie i pojedyncze, pozwolą Państwu skutecznie wypocząć i zrelaksować się. Trzy pokoje posiadają własny taras oraz balkony. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, we wszystkich wnętrzach znajdują się czujki przeciwpożarowe.
Podczas pobytu proponujemy Państwu pyszne śniadania w formie stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje powyżej 12-osób, serwowane w jadalni znajdującej się w Willi. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz spotkania z pełnym wyżywieniem. Do Państwa dyspozycji pozostaje również ogród z ławeczkami, siłownia zewnętrzna, plac zabaw dla dzieci, kącik dla dzieci, miejsce na grilla oraz sauna. Ponadto, dysponujemy łóżeczkami turystycznymi i krzesełkami do karmienia, udostępnianymi na Państwa życzenie.

  • ul. Mickiewicza 15, 58-580 Szklarska Poręba
  • +48 669 777 790
  • kontakt@slonecznaroza.pl
Guests 1
Ages 18+
Ages 4 - 18